Змагатись , пізнавати та відпочивати

                            Не затихає життя у позашкільних навчальних  закладах і під час літніх канікул.

       На Черкаській районній станції юних техніків (СЮТ) основна увага в цей період звертається на проведення заходів, які сприяють розширенню світоглядних горизонтів,  патріотичному вихованню ну і звичайно  оздоровленню вихованців.

      З 2008 року вихованці СЮТ щорічно  беруть участь у всеукраїнських та міжнародних  змаганнях  юних конструкторів повітряних зміїв. Ось і цього літа команда  змієнавтів СЮТ в складі Іщенка Ярослава, Соломахи Сергія, Базилевського Ростислава (с.Тубільці), Шепеля  Владислава ( с.Мошни) з 27 по 29 червня брала у Всеукраїнському фестивалі з повітряних зміїв “ Мирне небо 2018”, присвяченому воїнам АТО, у м. Кривий Ріг. Вихованці вибороли кубок , золото , срібло  та дві бронзи в особистому заліку.  З 23 по 30 липня  вихованці СЮТ брали участь та одночасно оздоровлювались на міжнародних змаганнях змієнавтів у м.Скадовськ, який проводиться як складова дитячого фестивалю “Чорноморські дитячі ігри”  і вибороли 2 срібла та три бронзи в особистому заліку.

      З 22 по 25 серпня у місті Кременчук  наші  юні фото та відео аматори в шістнадцятий раз поспіль будуть відпочивати та змагатися  зі своїми однолітками з усієї України.

    Однією з найдієвіших форм роботи по патріотичному вихованню є туристсько – краєзнавча робота. Тому ще з початку 90-тих років минулого століття їй  приділяється на СЮТ  велика увага. Вихованці  гуртків закладу здійснюють влітку одно- та багатоденні походи по різних куточках району , області, Українии – Карпати,Закарпаття, Поділля, Волинь, раніше до  Криму, тощо. Зокрема і цього року . вихованці фото та відео гуртків здійснили в кінці червня   багатоденний похід до Холодного Яру, приурочивши його 250 – й річниці повстання Коліївщина. Заключним акордом походу було відвідування   м. Кам’янка де в музеї  Петра Чайковського  туристам пощастило насолодитись звуками роялю на якому композитор особисто грав.

      Але ця радість пізнання та оздоровлення . як фізичного так і духовного були б недоступні вихованцям без допомоги людей ,які розуміють, що діти – це майбутнє України ! Тому висловлюємо вдячність усім . хто допомагає  в організації оздоровлення та змістовного дозвілля вихованців. Зокрема депутатам районної ради Муцелханову Олексндру Леонідовичу, Маринчаку Анатолію Івановичу, Шимановському Володимиру Михайловичу, АП “Юдана” (керівник Зубачов Ігор Анатолійович), ТОВ “Піраміда – агро” (керівник Заєць Борис Борисович), ПП Олексієнку Віталію Володимировичу. Особлива подяка за найвагомішу допомогу агропромисловій компанії “Маїс ”  та її очільнику   Терещуку Сергію Миколайовичу.

 

 

Черкаська рай СЮТ

                               І повіє вогонь новий з Холодного Яру !!!

Залишити відповідь