Танцювальний ансамбль “Стиль”

 

Танцювальний клуб “Стиль”

керівник Ткаченко Діана Вікторівна

 

 

 Звітний концерт танцювального клубу “Стиль” за 2018-2019 н.р.

                     

 

 

Перший семестр підходить до кінця, найменша група показала свої досягнення по акробатиці.

 

  

 

 

Всеукраїнський благодійний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва “Візерунки на Росі”

 

 

 

Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва “Осіння феєрія”

                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поряд із матеріальним іде духовне, земне не буває без високого, а людській душі завжди хочеться літати. І допомагає людині в цьому прагненні – його величність Танець. Краса людської пластики і грації, довершеність форм і ліній черпали  свої витоки із самої природи, рухи тіла були зрозумілими тоді, коли ще не було мови. А ставши однією  із форм  культурного спілкування, постійним супутником людини  в історії і побуті,  танець залишається одним із самих красивих видів мистецтва  і найпопулярнішим з мистецтв серед дітей.

Залучати дитину до  світу  Прекрасного,  вчити розуміти справжнє мистецтво, виховувати з ранніх років витончений смак,  художню та загальну культуру, допомагати дитині в  її самореалізації – з цим завданням справляється  керівник  танцювальної студії «Стиль» Черкаського районного центру дитячої та юнацької творчості Ткаченко Діана Вікторівна. Як підсумок першого семестру навчального року – 26 перемог вихованців студії в конкурсах: Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «Осіння феєрія» (м.Черкаси), ( 2-е і два 3-х місця), ІІ Всеукраїнський Благодійний фестиваль-конкурс дитячого та молодіжного хореографічного мистецтва

«Візерунки на Росі» (м.Корсунь-Шевченківський) ( Гран-прі,  два 2-х місця),

Всеукраїнський багатожанровий конкурс-фестиваль«Art  People Fest» (м.Черкаси)  ( три 2-х і три 3-х місць); УІ Міжнародний фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчої молоді «Мрії здійснюються» (м.Вінниця) (2-е і 3-є місця); Всеукраїнський фестиваль конкурс «Stail dens festival» ( сім 3-х місць і п’ять 2 –х).

 

Відео Виступ учасників ансамблю на концерті з нагоди 40-річчя Черкаської районної станції юних техніків

 

Міжнародний фестиваль-конкурс талантів”  «Gold star fest»

29 лютого танцювальний колектив «СТИЛЬ» (керівник Ткаченко Д.В.)  Черкаського районного центру дитячої та юнацької творчості  взяв участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі талантів “Gold star fest» ( м.Київ). Вихованці нагороджені дипломами за І, ІІ і два ІІІ місця.