Тріумф змієнавтів

Тріумф змієнавтів 

      12 років поспіль вихованці гуртків з конструювання повітряних зміїв Черкаського районного центру дитячої та юнацької творчості ( до 29.03.2019  – станція юних техніків) є беззаперечними лідерами на обласному рівні, постійними  призерами всеукраїнських та міжнародних змагань з повітряних зміїв в командній та особистій першості. Зокрема, у 2010 році вони вибороли командну першість на міжнародних змаганнях “Кольорове небо 2010” , у 2012, 2013 роках – першість у нічних польотах, також, на міжнародному рівні. У 2015, 2016 виборювали ІІ-ге командне місце на всеукраїнських змаганнях, у 2017-му стали чемпіонами України . З кожним роком рівень та кількість досягнень зростає.  Ось, і у 2020 році  в липні вибороли ІІ-ге  командне місце у міжнародних змаганнях “Кольорове небо 2020.” , привезли золоту, срібну та 2 бронзових медалі в особистому заліку та 11 грамот і дипломів, в серпні на міжнародному фестивалі “ Три хати” вибороли  7 дипломів, у вересні на всеукраїнських змаганнях у Скадовську отримали також три дипломи.

Тріумфальним завершенням 2020 року стала командна перемога на обласних змаганнях з повітряних зміїв , які проходили 18 та 19 вересня у м.Черкаси – перше командне місце, кубок області , 5 золотих, 2 срібних і одна бронзова нагорода в особистій першості та 10 грамот. Золото вибороли вихованці гуртка, учні Тубільцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Іщенко Антон ( 2 нагороди), по одній Іщенко Ярослав, Базилевський Ростислав , Луценко Артем, срібло  виборов Соломаха Сергій ( 2 медалі) , бронзу  – вихована гуртка, учениця Мошнівської  ЗОШ І-ІІІ ст. Луцик Анастасія.

     

Обласні змагання 2020,вересень м.Черкаси

Своїми успіхами юні змієнавти Черкаського районного центру дитячої та юнацької творчості , в першу чергу, завдячують методисту центру Шепілю Володимиру Яковичу, який започаткував у 2005 році і популяризував цей вид технічної творчості в області.

 

Шепіль Володимир Якович з вихованцями. Всеукраїнські змагання з повітряних зміїв  2020, вересень, м.Скадовськ.

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях була б неможлива без благодійників. У цьому році нам допомогли: наш багаторічний благодійник  голова ради  директорів групи компаній “Маїс” Сергій Миколайович Терещук, с/р с Тубільці, агрофірми Піраміда, Юдана та Ільдана.

Висловлюємо їм велику подяку за підтримку.

 

Учасники Всеукраїнського фестивалю повітряних зміїв 2020, вересень, м. Скадовськ.

Як Вам наші змії ?

Наш змійковий потяг.Обласні змагання 2020, вересень, м.Черкаси.

Наш змій Кашалот,

 

           Із турецькими змієнавтами уклали угоду про співпрацю.

             Міжнародний фестиваль Трихати 2020, сепень.м.Миколаїв.

Міжнародні змагання з повітряних зміїв 2020, липень, м. Скадовськ

 

 

 

 

Залишити відповідь