ІІ етап Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище»

13-15 лютого у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді в м.Києві відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» в якому прийняли участь і учні Тубільцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованці творчого об’єднання «Друзі природи» Черкаської районної станції юних техніків, учениці 6-го та 7-го класів Криворучко Інна та Тіхова Наталія, які стали переможцями І-го етапу цього конкурсу.

Тіхова Наталія підготувала проект «Використання сонячної енергії для місцевих потреб» в якому запропонувала методи використання енергії сонця для сільської місцевості і, конкретно, для окремого сільського обійстя.

За свою роботу нагороджена грамотою Міністерства освіти та Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді і отримала сувеніри, які будуть надихати її на подальшу творчість.

Криворучко Інна підготувала проект «Використання біоенергії для місцевих потреб», де запропонувала використовувати для отримання тепла та електроенергії відходи тваринництва, адже тварини в селі є майже в кожному дворі і виготовити ці установки не так уже й складно. Зі своєю роботою Інна зайняла на конкурсі ІІІ місце і нагороджена грамотою Міністерства освіти і Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, а також, отримала призи та сувеніри, які нагадуватимуть їй про цей конкурс і спонукатимуть працювати творчо й надалі.

Так тримати, дівчатка, вітаємо! Ми у вас віримо

Залишити відповідь