Автотрасові змагання, лист, умови 2015

Керівникам органів управління освітою, директорам позашкільних навчальних закладів
Про проведення обласних відкритих змагань з автомодельного спорту серед учнівської молоді (трасові моделі)

Відповідно до Орієнтовного плану обласних очно-заочних масових заходів з учнівською молоддю комунального закладу „Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради” на 2014-2015 навчальний рік, затвердженого Департаментом освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, 13-14 березня 2015 року у м. Черкаси на базі комунального позашкільного навчального закладу м. Черкаси „Міська станція юних техніків” будуть проходити обласні відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді (трасові моделі).
Змагання проводяться згідно з Інформаційно-методичними матеріалами щодо проведення обласних змагань з автомодельного спорту серед учнівської молоді (трасові моделі), що додаються.
Від позашкільного навчального закладу запрошується команда, яка складається з чотирьох учасників віком до 18 років (учасники − не старші ніж 1997 року народження), керівника команди та судді.
Прибуття та реєстрація учасників змагань 13 березня 2015 року до 10.30 за адресою: м. Черкаси, провулок Черкаський, 12А, „Міська станція юних техніків”. Від залізничного вокзалу їхати маршрутним таксі №30, від автовокзалу − маршрутним таксі №24 до зупинки „Бидгощська”.
Витрати на проживання та харчування учасників команди здійснюються за рахунок комунального закладу „Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради”.
Витрати на проїзд та харчування дітей у дорозі, на відрядження керівника команди та судді здійснюються за рахунок організації, що відряджає.
Орієнтовна вартість проживання 75 грн. на добу.
Від’їзд учасників змагань 14 березня 2015 року після 14.00.
Відповідальність за збереження життя і здоров’я учасників змагань в дорозі та під час проведення заходу покладається на керівника команди.
Для участі у заході просимо подати попередню заявку до 2 березня ц.р. на електронну адресу [email protected] або телефоном – (0472) 45-05-83.
Без попередньої заявки команда до участі у змаганнях не допускається.
За додатковою інформацією звертатись за телефоном (0472) 45-05-83 (контактна особа – Малород Галина Миколаївна).

Додаток: на 5 арк.
Заступник директора О.І. Сімушіна

 

Додаток
до листа Департаменту
освіти і науки Черкаської
облдержадміністрації
від 10.02.2015 №361/03

Інформаційно-методичні матеріали щодо проведення
обласних відкритих змагань з автомодельного спорту
серед учнівської молоді (трасові моделі)

1. Загальна інформація

1.1. Обласні змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді (трасові моделі) проводяться згідно з „Положенням про Всеукраїнські відкриті змагання із спортивно-технічних видів спорту та інших напрямків технічної творчості серед дітей та учнівської молоді”, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 28 травня 2012 року № 635 (далі Положення).
1.2. Захід є ІІІ (обласним) етапом Всеукраїнських відкритих змагань з автомодельного спорту серед учнівської молоді (трасові моделі).

2. Місце та час проведення

Місце та час проведення обласних відкритих змагань з автомодельного спорту серед учнівської молоді (трасові моделі) визначаються щорічно Орієнтовним планом обласних очно-заочних масових заходів комунального закладу „Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради”, затвердженим Департаментом освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, та повідомляються у листі-виклику додатково (не пізніше ніж за місяць до їх початку).

3. Мета та завдання

Змагання серед учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі) проводяться з метою:
– популяризації спортивно-технічних видів спорту серед дітей та учнівської молоді;
– підвищення рівня технічної та практичної майстерності учасників;
– виявлення талановитої, обдарованої молоді з автомодельного спорту;
– визначення найсильніших команд області з автомодельного спорту (трасові моделі) для подальшої участі у Всеукраїнських змаганнях;
– організації відпочинку та змістовного дозвілля вихованців, формування у них навиків здорового способу життя;
– обміну досвідом роботи.

4. Програма та умови проведення змагань

4.1. Програмою змагань передбачено проведення особисто-командної першості у класах моделей:
– „F-1”, М 1:24 (Формула-1);
– „Ретро”;
– „Вантажівка”;
– „Євроспорт стандарт”;
– „G-33”.
4.2. Кількість класів моделей, в яких бере участь член команди не обмежується.
4.3. На моделях класу „Ретро”, „Вантажівка”, „Євроспорт стандарт”, „G-33” дозволяється установка двигунів згідно з Правилами змагань, з каталогу Parma/PSE: #501 Parma 16D, #461 Parma 16D, #502 Parma Sper 16D, а також двигунів ДПМ та інших, напруга живлення 16 вольт.
4.4. На моделях класу „F-1”, М 1:24 (Формула-1), „Вантажівка” дозволяється установка двигуна тільки ДПМ –20 – Н3 – 01.
4.5. На моделях класу „F-1” (Формула-1), „Ретро”, „Вантажівка”, „Євроспорт стандарт”, „G-33”, дозволяється установка зубчатих коліс такої конфігурації: двигун − 8 зубів, задній міст – 31 зуб, модуль 0,5 або 10 на 38, модуль 0,4.
4.6. Напруга живлення на трасі для класів моделей „Ретро”, „Вантажівка”, „Євроспорт стандарт”, „G-33” − 16 вольт, „F-1” − 42 вольта.

5. F-1 (Формула – 1) М 1:24.

5.1 Модель-копія гоночного автомобіля з відкритими колесами.
5.2 Модель повинна мати максимальну ширину 83,0 мм.
5.3 Шасі повинно мати максимальну довжину 125 мм, яку заміряють між центром повороту струмознімача і центром задньої осі.
5.4 Центральна частина моделі автомобіля повинна мати максимальну ширину 65,0 мм і максимальну довжину 80,0 мм.

 

Мал.1
5.5 Передня частина моделі від центральної, повинна мати максимальну ширину 36 мм, виключаючи колеса, передню вісь та її опору(и).
5.6 Передній спойлер повинен мати максимальну ширину 65,0 мм.
5.7 Частина моделі позаду від центральної (антикрило) і опори задньої осі, повинна мати максимальну ширину 42 мм.
5.8 Кузов має покривати шасі, включаючи струмознімач, але виключаючи осі, колеса і опору передньої осі.
5.9 Використання кулькопідшипників на рамі заборонено.
5.10 Шестерні тільки стандартні: Z = 8/31, m=0.5 (8 на 31 зуб, модуль 0,5) Z=10/38, m=0.4 (10 на 38 зуб, модуль 0,4).
5.11 Двигун тільки ДПМ –20 – Н3 – 01 без переробок.
5.12 Установка двигуна дозволяється тільки над верхньою поверхнею шасі згідно (мал. 1).
5.13. Змагання з автомодельного спорту (трасові моделі) проводяться відповідно до Правил проведення змагань з трасових автомоделей 2013 року та даних Інформаційно-методичних матеріалів.
5.14. Керівник команди не має права втручатися у підготовку та запуск моделей на старті.
Мал.1

6. Учасники змагань

6.1. До участі в обласних відкритих змаганнях допускаються по одній команді від позашкільних та інших навчальних закладів, що належать до сфери управління МОН України, згідно з розділом ІІІ Положення.
6.2. У змаганнях бере участь учнівська молодь віком до 18 років включно (учасники − не старші ніж 1997 року народження). Вік учасників визначається за їх роком народження.
6.3. До складу команди входять: 4 учасники, керівник команди та суддя.
6.4. За погодженням оргкомітету, до участі в обласних відкритих змаганнях можуть бути допущенні команди, що показали вагомі результати у попередніх етапах (пункт 3.9. Положення), а також допускаються учасники в особисто-індивідуальній першості. Харчування та проживання даної категорії учасників здійснюється за власний рахунок.
6.5. Керівник команди несе особисту відповідальність за життя і здоров’я дітей у дорозі та під час змагань.

7. Керівництво та матеріальне забезпечення змагань
7.1. Керівництво підготовкою та проведенням змагань покладається на комунальний заклад „Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради”.
7.2. Склад суддівської колегії та склад організаційного комітету затверджує директор комунального закладу „Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради”.
7.3. Джерело фінансування заходу вказується у листі-виклику на змагання.

8. Документація

Керівник команди подає до мандатної комісії документи згідно з розділом V Положення:
– наказ про відрядження (направлення) команди;
– заявку про участь у змаганнях (додаток 1) з відміткою лікаря про допуск учасників, завірену підписом керівника і печаткою організації, що відряджає;
– паспорти учасників або свідоцтво про народження (оригінал);
– учнівські квитки чи довідки з місця навчання з фотографією, підписані керівником і завірені печаткою навчального закладу (для учасників, які не досягли віку 16 років).

9. Визначення переможців та нагородження

9.1. Особиста першість у кожному класі моделей визначається згідно з діючими Правилами змагань.
9.2. Командна першість визначається за сумою чотирьох кращих результатів, які отримали члени команди у будь-яких класах моделей.
9.3. Учасники змагань, які в особистій першості зайняли І, II та III місця, нагороджуються Дипломами комунального закладу „Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради” та медалями.
9.4. Команда, яка зайняла І місце, нагороджується Кубком та Грамотою комунального закладу „Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради”.
9.5. Команди, які зайняли ΙΙ та ΙΙΙ місця, нагороджуються Грамотами комунального закладу „Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради”.
9.6. Керівники команд, які зайняли призові місця, нагороджуються Грамотами комунального закладу „Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради”.

10. Техніка безпеки

10.1. Організатори змагань та судді на стартах відповідають за забезпечення умов дотримання правил техніки безпеки під час проведення стартів.
10.2. Керівник команди несе особисту відповідальність за виконання членами команди вимог Правил та техніки безпеки.

11. Організаційні питання

Попередні заявки (з точною кількістю учасників) письмово подаються до оргкомітету за адресою: м. Черкаси, вул. Фрунзе, 77, КЗ „ЧОЦНТТУМ Черкаської обласної ради”, тел: 45-05-83, або на електронну адресу [email protected] до 2 березня 2015 року.

Додаток 1

до Інформаційно-методичних матеріалів щодо проведення обласних відкритих змагань з автомодельного спорту серед учнівської молоді (трасові моделі)
ЗАЯВКА
на участь в обласних відкритих змаганнях
з автомодельного спорту серед учнівської молоді
(трасові моделі) у 2014-2015 н.р.
__________________________________________________________________
(повна назва відряджаючої організації)
просить допустити до участі команду у складі:
№ п/п Клас
моделей Прізвище, ім’я, по батькові учасника Дата народження Домашня
адреса,
телефон
Школа,
клас
Дозвіл
лікаря

Керівник команди__________________________________________________
(прізвище,ім’я, по батькові, місце роботи, посада)
Суддя__________________________________________________
(прізвище,ім’я, по батькові, місце роботи, посада)

Адреса відряджаючої організації, контактні телефони____________________

Директор закладу ________________/____________
(підпис)
М.П.

Залишити відповідь