Знайди свій шлях до Щастя

З метою розвитку інклюзивної освіти в Черкаському районі та області Черкаська районна станція юних техніків, Черкаський районний будинок дитячої творчості, Музей Т.Г.Шевченка в с.Мошни  у 2018 році уклали  з Комунальним закладом “ Черкаський навчальо-реабілітаційний центр “ Країна добра “ Черкаської обласної ради”, в якому навчаються глухонімі діти, угоду про співпрацю в галузі виховання та соціалізації дітей і юнацтва з особливими освітніми потребами.

Керівники гуртків та вихованці позашкільних закладів району,працівники Музею Т.Г.Шевченка в Мошнах проводили протягом року для дітей з особ -ливими освітніми потребами екскурсії, майстер – класи інші заходи, а також  брали участь  в проекті  ” Інтеграція в соціум дітей з особливими потребами”,   започаткованому реабілітаційним центром.

Завершальним  етапом проекту став  чудовий велелюдний галла- концерт ” Знайди свій шлях до щастя” , що  відбувся  29 листопада 2018 року в Будинку культури с.Мошни.

В заході брали участь діти з реабілітаційного центру , вихованці гуртків позашкільних закладів Черкаського р-ну (СЮТ та БДЮТ), Музей  Т.Г.Шевченка в с. Мошни,  школярі Мошнівської школи та шкіл довколишніх сіл, а також студенти Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького.

За годину до концерту учасники та гості  мали змогу переглянути, створені вихованцями Черкаської районної СЮТ та у реабілітаційному центрі, фільми у яких відображено співпрацю закладів та ставлення дітей до проблем сьогодення , а також оглянути чудову виставку робіт вихованців Черкаської районної СЮТ , дітей та працівників реабілітаційного центру, народних майстрів, шкіл – інтернатів для дітей з особливими потребами міст Золотоноша та Чигирин. Для дітей було організовано 7 майстер-класів керівниками гуртків ( Григуть Зінаїда Володимирівна, Коваль Наталія Павлівна) і вихованцями Черкаської районної СЮТ та працівниками “ Черкаського навчальо-реабілітаційного центру “ Країна добра “. З  особливим азартом діти і дорослі  стріляли  з луків. Цю можливість Їм надали вихованці гуртка “Історична реконструкція ” Черкаської районної СЮТ (Кервник – Манькута Володимир Іванович).

      

Концерт та проект закінчились, але співпраця буде продовжуватись. Директор “ Черкаського навчальо-реабілітаційного центру “ Країна добра “ Зганяйко Ірина Францівна також запросила до співпраці працівників та учнів шкіл , які були присутні на концерті. То ж приєднуйтесь і разом будемо допомагати дітям шукати свій шлях до Щастя !!!!.

Про сам концерт, в якому виступали вихованці реабілітаційного центру, фольклорного ансамблю “Тубіляночка” (гурток Черкаського районного БДЮТ при Тубільцівській ЗОШ І-ІІІ ст., керівник – Однорог Галина Сергіївна), гурт “Витоки”   ( музей Т.Г.Шевченка в Мошнах, керівник  Грицик Ганна Григорівна) краще подивіться у відеороликах та на  світлинах , відзнятих вихованцями  відео студії “ Джерело” Черкаської районної станції юних техніків та її керівником Олександром Павловим.

 

Залишити відповідь