Юні конструктори з Мошен

Позашкільні заклади освіти сьогодні відіграють важливу роль в розкритті талантів та розвитку здібностей дітей, питаннях патріотичного виховання, психологічної підтримки дітей та організації змістовного дозвіл ля. Цьому сприяє участь вихованців у масових заходах.
Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Мошнівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Василенко Денис та Козовий Артем брали участь у Всеукраїнському конкурсі-змаганнях учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання для вихованців закладів позашкільної освіти. Хлопці з тріумфом пройшли обласний етап ( відбувся 16-18 травня 2022 р.) – вибороли перші місця в усіх чотирьох номінаціях, командну першість та кубок.
Не пасли вони задніх і на всеукраїнському етапі змагань ( 24 – 30 травня 2022 р.) в якому брали участь 26 команд ( 46 учасників ) з сімнадцяти областей України та міста Києва. Василенко Денис посів І-ше місце у Технічному конкурсі, ІІІ-місце за виконання Конструкторського завдання, Козовий Артем посів ІІ місце у Творчому конкурсі і недобрав усього 0.9 бала до призового третього місця у теоретичному заліку.
Підготувала вихованців до змагань в умовах дистанційної роботи талановитий педагог, керівник гуртків ЦДЮТ Мошнівської сільської ради Григуть Зінаїда Володимирівна.

Вітаємо вихованців та керівника з перемогами! Надіємось, що в майбут- ньому конструкторські здібності хлопців сприятимуть швидкій відбудові України !

Директор ЦДЮТ Мошнівської с.р. М,М.Якименко

Залишити відповідь