Перемога юних авіамоделістів

11-12 вересня 2020 року на базі дитячої спортивної школи «Дніпро – 80» Комунальним закладом «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» організовано та проведено обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі літаків у приміщенні, метальний планер).

У змаганнях взяли участь 30 юних спортсменів з 8 закладів позашкільної освіти області. Серед учасників була  і команда Черкаського районного центру дитячої та юнацької творчості ( керівник команди Атамась В.М.).

Учасники власноруч виготовили моделі літаків, які приводяться в дію двигуном з гуми (змагання вільнолітаючі моделі літаків). Літати вони можуть тільки в закритих приміщеннях. Завдання юних спортсменів – налаштувати та запустити літак так, щоб він літав найдовше. Змагалися юні авіамоделісти у змаганнях вільнолітаючих літаків у приміщені у чотирьох класах моделей. Метальний планер – літак без двигуна та приводиться в дію лише за рахунок аеродинамічних сил. Завдання спортсменів у даних змаганнях – налаштувати та запустити літак так, щоб він літав якомога довше.

За результатами змагань визначилися переможці особистої та командної першості. У змаганнях метального планеру команда Черкаського районного ЦДЮТ  посіла ІІІ командне місце. У особистій першості у змаганнях метального планеру учасник команди ЦДЮТ Кононенко Богдан  зайняв ІІ місце.

Команди-переможці нагороджені Кубками та Грамотами, спортсмени – медалями та Дипломами.

Вітаємо переможців, які завдяки спортивній майстерності та волі до перемоги отримали заслужені нагороди.

Залишити відповідь