Всеукраїнський фестиваль дитячого кіно та телебачення 2017.

Фестиваль веселка

Емблема Всеукраїнського фестивалю кіно та телебачення “Веселка”

 

Алхазов Валентин

Алхазов Валентин учень Мошнівської школи, вихованець Черкаської райСЮТ

Федоренко Максим

Федоренко Максим учень Мошнівської школи вихованець Черкаської райСЮТ

З 22 по 25 серпня 2017 року в м. Кременчук проходив 16-й Всеукраїнський  відкритий фестиваль дитячого кіно та телебачення “Веселка”.

На відкритті фестивалю демонструвався відеофільм, який на торішньому фестивалі був визнаний найкращим. Авторами цього фільму  були вихованці Черкаської районної станції юних техніків Алхазов Валентин та Горяінова Людмила.

У цьогорічному фестивалі честь Черкаської області захищала команда вихованців відео студії “Джерело” Черкаської районної станції юних техніків у складі Алхазова Валентина та Федоренка Максима.

учасники фестивалю

СЮТ Черкаського р-на.

За телерепортаж. Бліц фільм.

Черкаська рай СЮТ

За фільм “Шевченко в Мошнах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І хлопці доказали, що їх не випадково було визнано кращими на обласному конкурсі юних відео-аматорів.  В Кременчуці вони вибороли перше  місце у номінації документально-публіцистичних фільмів, “ТГ Шевченко в Мошнах”

 

та конкурсі бліц – фільму,“Відеорепортаж”  на створення якого відводиться 36 годин. За цей час конкурсанти без сторонньої допомоги мали відзняти, змонтувати і подати  на розгляд журі репортажний  відеофільм.

І хлопці справились з цією задачею краще всіх . За що і отримали перше місце.

Окрім змагань учасники фестивалю брали участь у Святі Вишиванки до Дня Незалежності та Дня Прапора України в м. Кременчуці.

Черкаська райСЮТ

Участь у Святі Вишиванки.

 

Участь у Святі Вишиванки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                         Побували на Сорочинському ярмарку.

2017 рік

Сорочинський ярмарок

Відео студія "Джерело"

Сорочинський ярмарок.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Таким цікавим та наповненим відпочинком вихованці завдячують керівнику  відео студії “Джерело”  Черкаської районної станції юних техніків  та народному депутату України IV та VI скликань, голові ради директорів агропромислової компанії “Маїс” Терещуку Сергію Миколайовичу і його заступнику Таїсії Григорівні Руснак,  які з розумінням  ставляться до проблем виховання підростаючого покоління і без допомоги яких участь у фестивалі була б неможливою .

Залишити відповідь