Прогулянка з задоволенням і не без моралі

Преображенська церква с.Мошни

Преображенська церква с.Мошни

Преображенська церква

Преображенська церква

В Мошногорах

В Мошногорах

Через річку Вільшанку

Через річку Вільшанку

Куди ми йдемо - таємниця

Куди ми йдемо – таємниця

 

Дуб-тризуб

Дуб-тризуб

5 листопада вихованці фотогуртків СЮТ, учні Тубільцівської ЗОШ І-ІІІ ст., здійснили навчально-пізнавальний  похід  вихідного дня до с.Мошни та в Мошногори . Спочатку завітали на станцію юних техніків, де ознайомились з виставкою дитячих робіт, послухали лекцію  і переглянули фільм з історії мошнівського  краю, поборолися за солодкі призи у вікторині по результатам почутого та побаченого під час лекції. Потім була прогулянка алеями мошногірського парку князя Михайла Семеновича Воронцова , в процесі якої вихованці , в прямому сенсі, доторкнулись до історії. Навіть відкопали на розвалинах палацу кілька керамічних шматочків від посуду. Чорний археолог , якого зустріли під горами, дозволив потримати в руках, знайдену ним, мідну монету 1831 року.

В процесі екскурсії окрім навчальних завдань (фотозйомка), виховання поваги до загальнолюдських та національних цінностей, вирішувались завдання  по поглибленню знань та вдосконаленню навичок вихованців з безпеки дорожнього руху ( перехід та рух групи вздовж доріг з інтенсивним рухом транспорту), вироблення навичок безпечного пересування в горах, в лісі.

Такі походи, окрім усього, сприяють психоемоційному та фізичному здоров’ю вихованців. Отож запрошуємо в гості в с.Мошни, на Черкаську районну СЮТ – де ви отримаєте інформацію з історії мошнівського краю, ознайомитесь з унікальними пам’ятками архітектури, відвідаєте музей Т,Г,Шевченка, підвищите свій інтелект та духовний потенціал . Як писав Т.Г.Шевченко ,здійсните “прогулянку з задоволенням і не без моралі ”!!!…

Залишити відповідь