Вечір-вшанування пам’яті Василя Симоненка.

Музей Т.Г.Шевченка  с.Мошни

Відбувся захід організований завідувачем музею Ганною Грицик та керівником гуртків Черкаської районної станції юних техніків Ольгою Луцик, яка і подала  ідею про проведення такого заходу.

В невимушеній обстановці учасники вечора ознайомилися з життєвим шляхом   та творчістю «витязя української поезії» В Симоненка.

На вечорі звучав  живий голос поета та демонструвалися  відеоролики приурочені йому, твори автора у виконанні дітей дошкільного і шкільного віку, учасників фольклорного гурту «Витоки», що функціонує при музеї Т.Г.Шевченка в с.Мошни, вчителів – літераторів  Мошнівської ЗОШ І-ІІІст. Преснякова.В.В. та Токаренко Н.С., директора Мошнівського будинку культури Гаврилюк Л.М.

Особливо проникливою була розповідь – спогад вчительки пенсіонерки, нині керівника Народного хору «Мошногори»  Полатайко Р.І. , яка була очевидцем похоронів В.Симоненка.

Після виступів була проведена вікторина «Симоненко і Черкаси», переможці якої отримали в дарунок від музею книжечку буклет  «Тарас Шевченко в Мошнах»

Заключним акордом вечора прозвучала пісня «Синові» на слова

В Симоненка у виконанні всіх присутніх під музичний супровід юного баяніста Алхазова В.В.

Відео-фото зйомку здійснювали  працівники станції юних техніків Павлов О.А, та Якименко М.М.

Тематико-експозиційну  літературну виставку: «Україні народжений син» підготувала бібліотекар Мошнівської сільської бібліотеки Надія Левченко.

12січня 2019р

Залишити відповідь