Увага ! Знову змії !!!

Увага !!! Увага!!!

Знову  змії і знову успіх  !!!.

 

У 2005 р. на Черкаській районній станції юних техніків був відкритий перший в області гурток  “Конструювання повітряних зміїв” . А вже з 2007 р. вихованці гуртка були  постійними учасниками і призерами обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змагань і різного рівня фестивалів повітряних зміїв.

В 2010 році  вони зайняли І командне місце в Міжнародному фестивалі повітряних зміїв «Кольорове небо 2010» в м. Скадовську, на  Міжнародних фестивалях «Кольорове небо 2012» «Кольорове небо 2013» наші змієнавти були визнані незаперечними лідерами в нічних польотах,

    З 9 по 10 квітня 2017 р в Черкасах проходили обласні змагання учнівської молоді з повітряних зміїв. Участь в змаганнях брали вихованці дев’яти позашкільних закладів області. Команда Черкаської районної СЮТ п’ятий раз поспіль, зайняла І місце і виборола кубок.

     В індивідуальному заліку  вихованці СЮТ посіли 5 перших місць:

  • Юзва Аліна в класі моделей “ Експериментальний змій ”,
  • Шепель Владистав в класах ” Плоский змій ” та” Пілотажний керований змій ”,
  • Юзва Олександр  в класі моделей  ” Коробчастий змій ”,
  • Шемет Дмитро в класі “ Об’ємний без каркасний змій ”,

Також,

  • друге місце в класі ” Плоский змій ”  виборов Шемет Дмитро ,
  • а третє в класі ” Змій – потяг ” Юзва Олександр.

І цих успіхів вихованці Черкаської районної СЮТ добиваються завдяки своєму керівнику Шепілю Володимиру Яковичу, методисту Черкаської районної СЮТ – творчій і фанатично відданій своїй справі людині: саме він першим запровадив цей вид спорту в Черкаській області, популяризував через семінари, майстер-класи, показові виступи тощо на всю область, а його методичний посібник з конструювання повітряних зміїв був відмічений дипломом І – ступеня Міністерства освіти і науки України.

Володимир Якович з 2012 року беззмінно очолює обласне методоб’єднання керівників гуртків з конструювання повітряних зміїв.

 

Команда Черкаської районної СЮТ

Кубок та І-ше командне місце  п’ятий рік поспіль  знову наші

Залишити відповідь