Хлопці знову не підвели !

                                                                                   Хопці знову не підвели !

https://youtu.be/1rshsDInCM8

У м. Вижниця Чернівецької області  з 10 по 13 жовтня 2018 року проходив ювілейний XV Міжрегіональний фото-, кіноофестиваль „Осінні барви Буковини” ( далі Фестиваль).

      Другий рік поспіль команда вихованців відеостудії ”Джерело” Черкаської районної станції юних техніків в складі Алхазова Валентина та Федоренка Максима , учнів Мошнівської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшла у фінал Фестивалю. І знову хлопці , як і минулого року, не підвели Черкащину та свого керівника Павлова Олександра Анатолійовича  – вибороли  перше  місце в номінації  “Репортаж” за домашній фільм “ Свято дитинства!”, який вони знімали під час  масових заходів для дітей влітку, а саме головне – перше місце  у номінації  “ Бліц кіно” за фільм “ Легена Карпат”. Перемога у цій номінації найпочесніша,  бо діти знімають та монтують фільм виключно самі без найменшої допомоги керівника  команди.

То ж бажаємо нашим хлопцям творчої наснаги, нових вражень і нових перемог !!! 

P.S. Усіх цих перемог не було  б, якби не допомога на поїздку на змагання, яку  надали,  вже не вперше,  народний депутат України IV та VI скликань, голова ради директорів агропромислової компанії “Маїс” Терещук Сергій Миколайовичта його заступник Руснак Таїсія Григорівна.  За це працівники та вихованці Черкаської районної СЮТ висловлюють їм велику подяку.

Залишити відповідь