c. Шелепухи. Керівник Білик Наталія Іванівна

Відсутність належного фінансування змушує шукати нові і цікаві для дітей напрямки роботи. Одним з таких напрямків стало зайняття мистецтвом оригамі. Ми відкрили перший в області гурток з цього напрямку дитячої твор чості. Очолила його Білик Наталія Іванівна, прийшовши працювати керівником гуртка після закінчення десятирічки (1996 р.), Працювати з нею доводилося мало не щотижня, Через 10 років вона виросла до рівня керівника гуртка-методиста.
Нині має власні розробки програм гуртка ,,Оригамі” I та II року навчання. Наталія Іванівна – лауреат десятої обласної виставки ,,Освіта Черкащини”, неодноразово ділилася своїм досвідом з курсантами ОІПОПП. Рік працювала методистом ЧОЦНТТУМ. Нагороджувалась грамотами головного управління освіти і науки в Черкаській області, УДЦПО та обласного ЦНТТУМ, особистими грамотами Всеукраїнських та Міжнародних виставок з оригамі. Має міжнародні патенти на винаходи в області оригамі. А все почалось з буклетика про мистецтво оригамі, який я їй порадив почитати як методист, коли вона заочно навчалась в Полтавському педінституті. Там вона пішла на курси з оригамі. Так ми прийшли до започаткування цього виду творчості.
Починаючи з 2002 року її вихованці кожного року ставали призерами Міжнародних, Всеукраїнських та обласних виставок з оригамі. Вироби вихованців Н.І.Білик відзначаються оригінальністю, високим художнім та естетичним смаком, високим рівнем та різноманітністю технік виконання.

Лебеді

Лебеді

 

Залишити відповідь