До пізнання краси

 

До пізнання краси.

     В суботу 20 лютого 2021 року вихованці  ізостудії ( керівник – Міловицька Вікторія Євгеніївна) та гуртка художньої обробки деревини ( керівник – Гусінський Сергій Володимирович ) Центру дитячої та юнацької творчості Мошнівської сільської ради  відвідали Музей “Кобзаря” Т.Г.Шевченка та Художній музей в Черкасах.

В Музеї “Кобзаря” діти послухали розповідь про  творчий шлях  Т. Г. Шевченка і оглянули картини на виставці молодіжного сучасного мистецтва,   що традиційно проходить у виставковій залі Музею.

В Художньому музеї мали намір відвідати лише виставку “Перетворення ” художниці керамістки Ольги Бердник-Отнякіної та абстракціоніста  Олександра Шепенькова.  Проте музей гостинно відчинив нам двері ще на дві виставки :    ” Майдан у творчості митців” та пейзажі  “Маніфест свободи” Тетяни Бондаревої. Дітей вразили живопис В.П.Сірого, фотоколаж Миколи Бабака,  полотна Володимира Яківця та ще багатьох художників.

Ця подія відбулась з ініціативи керівника ізостудії Міловицької Вікторії,.за що їй велика подяка. Подяка за допомогу в організації поїздки батькам вихованців – подружжю Ірині  і Володимиру Петрович та Сергію Гусинському. .

   

Директор Центру Микола Якименко

Залишити відповідь