Великодні традиції

 

          Напередодні Великодня українці не порушують давньої традиції і пишуть воском писанки, виготовляють крапанки, мальованки, крашанки, мотанки. Цього року вихованці Зразкової художньої студії”Дивосвіт” (керівник Деркач Л.М.) долучилися до створення великоднього дерева, яке прикрасили декоративними яскравими підвісками-писанками. Вийшла прекрасна фотозона! Великоднє деревце тепер доповнює інсталяцію перед Будинком культури в с Руська Поляна.
За один стіл в Будинку культури зібралися молоді руськополянці, щоб взяти участь у майстер-класі писанкового розпису. Черкаська майстриня, Лідія Солодар, ознайомила присутніх із технікою нанесення воску на яйце, показала традиційні візерунки та розповіла про їх значення. Діти поринули у святодійство. Панувала тиша. Лишень свічки палахкотіли та світилися радістю в дитячих очах. А в руках народжувалась справжня барвиста писанка.
Найкращі дитячі роботи прийняли участь у виставці Руськополянської ОТГ на обласному відкритому фестивалі «Писанка – 2019» в с. Мокра Калигірка, Катеринопільського району, Черкаської області.

Залишити відповідь