Увага! Знову змії!

      З 20-го по 27   липня 2020 року  у місті Скадовськ проходив 19-тий Міжнародний фестиваль повітряних зміїв.

     Одинадцятий рік поспіль брали участь у фестивалі вихованці   Черкаського районного центру дитячої та юнацької творчості ( гурток “Конструктор повітряних зміїв”, керівник Шепіль В.Я.)  І , як завжди успішно: як вибороли перше командне місце у 2010 р . , так і не вибували з призерів. Ось і цього року на рахунку юних спортсменів, учнів Тубільцівської ЗОШ І-ІІІ ст. чотири медалі і друге командне місце. У  Соломахи Сергія – золота,  Базилевського Ростислава – срібна,  Іщенка Ярослава та Іщенка Антона по бронзовій !

         Діти  під час змагань не тільки набули нового досвіду,  отримали багато позитиву від спілкування, а також оздоровились .

    Своїми успіхами юні змієнавти Черкаського районного центру дитячої та юнацької творчості, в першу чергу, завдячують методисту центру Шепілю Володимиру Яковичу, який започаткував і популяризував цей вид технічної творчості в області, а також добрим людям , які багато років допомагають дітям брати участь у змаганнях. В першу чергу компанії Маїс , її очільнику   Терещуку Сергію Миколайовичу та Тубільцівській с/р, сільський голова Шафікова Надія Антонівна та агрофірмі «Піраміда».

 

    

 

  

Залишити відповідь