Про роботу в умовах адаптивного карантину

Шановні колеги,  15 липня 2020 р. ви всі виходите з відпусток. В своїй роботі прошу керуватись наступним наказом.

 

ЧЕРКАСЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРКАСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР
ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

НАКАЗ

02.06.2020                                        с.Мошни                                              № 13

 

 

Про організацію роботи закладу у період адаптивного карантину

 

 

Відповідно до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (далі – постанова), рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації Черкаської облдержадміністрації від 28.05.2020 (протокол №27), рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації Черкаської райдержадміністрації від 29.05.2020 (протокол №23), постанов Головного державного санітарного лікаря України, листів Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоровʼя України, наказу відділу освіти Черкаської райдержадміністрації № 80 від 01.06.2020  щодо організації освітнього процесу в закладах освіти, зважаючи на те, що з 1 червня 2020 року вводиться наступний етап послаблення протиепідемічних заходів (адаптивний карантин) з врахуванням результатів оцінки поточної епідемічної ситуації в районі

 

н а к а з у ю:

 

  1. Усім працівникам Черкаського районного ЦДЮТ дотримуватися санітарних та протиепідемічних заходів у період адаптивного карантину та забезпечити виконання вищезазначених документів.
  2. Керівникам гуртків у своїй діяльності керуватися вищезазначеними документами, забезпечити контроль за дотриманням вимог санітарних та протиепідемічних заходів під час проведення індивідуальних занять в групах не більше ніж 10 осіб. Зокрема, забезпечити дотримання соціальної дистанції щонайменше 1,5 м під час групових занять, за можливості проводити заняття на свіжому повітрі, дотримуватись маскового режиму, провітрювати приміщення, забезпечити дезінфекцію поверхонь.

Виконувати інші проти епідеміологічні заходи.

Заняття проводити, як в очній так і дистанційній формі, виходячи із доцільності та можливостей. Масові заходи заборонені.

  1.  Методитам ЦДЮТ, працівникам туристсько-краєзнавчого відділу  займатись науково-педагогічною, методичною роботою.

  1. Завідувачу господарства Чорновіл Марії Кузьмівні забезпечити постійну наявність дезінфікуючих засобів слідкувати за дотриманням протиепідемічних заходів в закладі.

  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор                        М.М.Якименко

 

Залишити відповідь