Ми діти твої -Україно!

З 22по25 серпня 2016 року в м.Кременчук проходили Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячого кіно та телебачення “Веселка ”таВсеукраїнський відкритий конкурс юних фотоаматорів ”Ми –діти України”. П’ятнадцятий рік поспіль честь Черкаської області на конкурсі юних фотоама- торів захищали вихованці Черкаської районної станції юних техніків. І ,як завжди успішно. В позаминулому році вони вибороли друге командне місце, в минулому  – третє, а цього року наша команда в складі Горяінової Людмили та Алхазова Валентина ( учні Мошнівської ЗОШ І-ІІІ ст.). знову на  другому місці вкомандному заліку. В особистому заліку у Горяінової Люди один диплом І –го ступеня та 2 другого, у Алхазова Валентина один диплом І –го ступеня та 1  другого у конкурсі юних фотоаматорів. Крім того Алхазову Валентину дозволили брати участь у бліц конкурсі фестивалю кіно та телебачення “Веселка” . Під час бліц – конкурсу кожен учасник особисто знімає на відеокамеру та монтує фільм. Завдяки навичкам, набутим  в гуртку  Черкаської районної СЮТ, яким керує майстер відеозйомки Павлов Олександр Анатолійович, Валентин зняв чудовий фільм і виборов для команди області перше місце у бліц – конкурсі.

Участь в конкурсах – це не тільки змагання та грамоти, а , також, радість спілкування з однолітками з усієї України, цікаві екскурсії, участь у різних заходах. Зокрема,традиційно конкурсанти беруть участь у параді вишиванок , який проходить в Кременчуці з нагоди Дня незалежності України.(дивіться на сайті Черкаської районної СЮТ sut.ck.ua ,гуртки, гурток відео фільм про минулорічний парад вишиванок).

Успіхи, яких з року в рік добиваються наші вихованці, були б неможливі без допомоги людей, які розуміють, що діти – це майбутнє України і надають допомогу станції . До таких добродіїв належить Голова ради директорів агропромислової компанії “Маїс” Терещук Сергій Миколайович, якому вихованці та працівники Черкаської районної СЮТ висловлюють велику шану та вдячність за багаторічну турботу та допомогу.

 

 

 

 

 

Вихованець фотогуртка

Горяінова Людмила

Черкаська рай СЮТ

Алхазов Валентин

Залишити відповідь