Кольорове небо 2017

Вихованці Черкаської райСЮТВихованці Черкаської райСЮТ -учасники Міжнародного фестивалю Кольорове небо 2017

З 31 липня по 7 серпня 2017 року в м. Скадовськ відбувся шістнадцятий Міжнародний фестиваль повітряних зміїв, учасниками якого в цьому році були навіть спортсмени із США і Росії (вже не бояться приїздити).

П’ятий раз у фестивалі брали участь вихованці Черкаської районної станції юних техніків, яких запросили як цьогорічних переможців Всеукраїнських змагань з повітряних зміїв. За ці роки були  і командні перемоги і особисті. І в цьому році не залишились без нагород. Зокрема Шепіль Владислав  доказав , що він не випадково виборов дві золоті нагороди на Всеукраїнських змаганнях  –  на Міжнародних змаганнях він також виборов золото у класі плоских зміїв.

За вісім днів Фестивалю вихованці мали можливість побувати  з 4 по 6 серпня на заходах, які проводились в рамках п’ятнадцятого Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю “Чорноморські ігри 2017 ”, покупатись і позасмагати, вдосталь наїстись кавунів і динь – оздоровитись фізично та духовно.

Таким цікавим та наповненим відпочинком вихованці завдячують  своєму керівнику,  методисту Черкаської районної станції юних техніків Шепілю Володимиру Яковичу та народному депутату України IV та VI скликань, голові ради директорів агропромислової компанії “Маїс” Терещуку Сергію Миколайовичу і його заступнику Таїсії Григорівні Руснак,  які з розумінням  ставляться до проблем виховання підростаючого покоління і без допомоги яких участь у фестивалі була б неможливою .

 

ВихованціЧеркаської райСЮТ -учасники Міжнародного фестивалю Кольорове небо 1017

Залишити відповідь