Клич предків!

Вже 2 роки, як у с. Софіївка було відкрито гурток «Історична реконструкція” Черкаського районного центру дитячої та юнацької творчості.  Вихованці гуртка вивчають історією рідного краю, ознайомлюються із обладунками та зброєю різних часів , долучаються до її виготовлення  та володіння нею. Керує гуртком талановитий педагог, відомий за межами України професійний фотограф і майстер на всі руки Володимир Іванович Манькута.

Лук наші предки використовували тисячі років, стрільба з лука мабуть закарбувалась  в наших  генах. Можливо, саме тому вона викликає такий азарт у дітей та дорослих. Стріляють  школярі та вчителі на чолі з директорами,  банкіри, науковці і навіть народні депутати проявляють інтерес до цього виду спорту. Вже 2 роки на Дні села Мошни через локацію по стрільбі з луків та арбалетів  проходять десятки і десятки людей. Одна із учасниць сказала , що  стріляючи з  бойового автомата не відчувала такого трепету почуттів, як при стрільбі з лука. Мабуть дійсно – клич  предків, записаний у генах амазонок !

Володимир Іванович подарував луки і в інші гуртки центру дитячої та юнацької творчості, бо клич предків записаний в генах у кожного.

Цього року в Мошнах, на території центру, пройшли перші міжгурткові змагання по стрільбі з лука. Беззаперечним лідером, який майже втричі обійшов по кількості балів усіх стрільців, був вихованець гуртка  «Історична реконструкція” Ілля Майор ( на фото  третій справа з двома грамотами ).

Володимиру Івановичу, який недавно відмітив своє лише семидесятиріччя, також була вручена нагорода – грамота Всеукраїнського аерокосмічного об’єднання “Сузір’я” за І місце у всеукраїнському конкурсі “Космічні фантазії 2020” та книга першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка. Цю нагороду виборола вихованка його гуртка Власова Оксана.

Дорогий Володимире Івановичу, здоров’я Вам, творчої наснаги, успіхів у вихованні справжніх українців !

Залишити відповідь