Початково-технічне моделювання

Гурток: Початково-технічне моделювання
с. Мошни
Керівник: Григуть З.В.
[note]
Робота гуртка ПТМ (початкове технічне моделювання) ґрунтується на засадах, що дають змогу виявити інтереси дітей та направити їх діяльність на розвиток своїх здібностей. Цікавість учнів до технічної творчості виявляються в бажанні пізнати техніку, її можливості, історію створення технічних засобів, оволодіти технічними та технологічними знаннями. Важлива роль в роботі гуртків ПТМ надається графічній підготовці, засвоєнню технологічної термінології, проведенню дослідів і вирішенню творчих знань.
На гуртку виховується повага до праці й людей праці, дбайливого ставлення до навколишнього середовища, виховується естетичний та художній смак. Діти які відвідують гурток ПТМ залучаються до участі в змаганнях, конкурсах, екскурсіях, виставках та інших масових заходах.
[/note]

Записи з блогу гуртка

Переймаємо досвід у майстрів

Автор Б Резолюта

Гурток ПТМ при Нечаївській ЗОШ І-ІІ ст.Вплив гурткових занять на формування дитячої особистості

Криниця спогадів Навіщо розуму слова потрібні? Якими неможливо пам'ять описать, Що має незбагненну вічну силу Минулого події славні воскрешать Забутеєє, здавалося б навічно Але наперекір хотінням тлінним багатьох - воскресне вічне! Осяяне здобутками кількох.   На зламі часу й просторових сил хочу згадати те, чого ніхто не знав, скрегочу нервами зусиль у масі забуття, що зветься це моє […]

Переглянути повний блог гуртка.