Черкаська районна СЮТ

Станція Юних Техніків

Початково-технічне моделювання

Гурток: Початково-технічне моделювання
с. Мошни
Керівник: Григуть З.В.


Робота гуртка ПТМ (початкове технічне моделювання) ґрунтується на засадах, що дають змогу виявити інтереси дітей та направити їх діяльність на розвиток своїх здібностей. Цікавість учнів до технічної творчості виявляються в бажанні пізнати техніку, її можливості, історію створення технічних засобів, оволодіти технічними та технологічними знаннями. Важлива роль в роботі гуртків ПТМ надається графічній підготовці, засвоєнню технологічної термінології, проведенню дослідів і вирішенню творчих знань.
На гуртку виховується повага до праці й людей праці, дбайливого ставлення до навколишнього середовища, виховується естетичний та художній смак. Діти які відвідують гурток ПТМ залучаються до участі в змаганнях, конкурсах, екскурсіях, виставках та інших масових заходах.

Записи з блогу гуртка

Переймаємо досвід у майстрів

Автор Б Резолюта

Гурток ПТМ при Нечаївській ЗОШ І-ІІ ст.Вплив гурткових занять на формування дитячої особистості

Криниця спогадів Навіщо розуму слова потрібні? Якими неможливо пам'ять описать, Що має незбагненну вічну силу Минулого події славні воскрешать Забутеєє, здавалося б навічно Але наперекір хотінням тлінним багатьох - воскресне вічне! Осяяне здобутками кількох.   На зламі часу й просторових сил хочу згадати те, чого ніхто не знав, скрегочу нервами зусиль у масі забуття, що зветься це моє […]

Переглянути повний блог гуртка.

Черкаська районна СЮТ © 2014 Frontier Theme