Творіть чудо власноруч.

1 грудня календарна зима вступила у свої права рясним, густим снігом. Саме в цей час команда Черкаської районної СЮТ поспішала на обласні змагання, і несподівано на їхньому шляху з’явилася мила кішечка і жалібно повідомила, що в цю ранню засніжену пору вона ще так і не снідала. Виходу не було, довелось змінювати маршрут через найближчий магазин та пригощати кицю. Вона була вдячною і начарувала диво!

30 листопада – 1 грудня у Черкаському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради відбувся обласний конкурс на кращого знавця логічних ігрових програм. Третій рік поспіль у ньому беруть участь вихованці гуртка “Користувач ПК” Черкаської районної станції юних техніків при Червонослобідській ЗОШ №2.

Учні підвищують свої результати з року в рік та показують все кращі здобутки. У 2018 році наша найкрасивіша команда складалася з двох учасниць – Горошинської Каріни та Культенко Валерії. Дівчата старалися, як могли. Довго тренувалися і на змаганнях навіть побили свої власні рекорди.  Отже, маємо 4 призові місця у різних номінаціях, третє командне місце і…

Культенко Валерія здобула звання “Кращого знавця логічних ігрових програм у 2018-2019 навчальному році” та нагороджена Дипломом та медаллю.

Після змагань дівчата відвідали виставку Огюста Родена “Передчуття майбутнього” у художньому музеї, насолодились шедеврами відомого французького скульптора та роботами сучасних українських митців. Задумалися поруч з “Мислителем”, замріялися біля “Вічної весни”, зацікавилися разом з “Андромедою”…

   

І вже традиція – святкувати перемогу у найкращій компанії вусатих, хвостатих, муркотливих ніжних створінь. Хто, як не вони, підтримають та доповнять святковий настрій?

Чудо відбулося! Вранішня зустріч з кицею-чарівницею допомогла!

Ви також чекаєте на диво? Не зволікайте, поруч блукає багато муркотливих чарівників, яким необхідна ваша підтримка, а вони в боргу не залишаться. Це вже точно! Перевірено та доведено!

Updated: 07.07.2020 — 04:55

Залишити відповідь