Рік промайнув, як день вчорашній

Літо – пора канікул, відпочинку, нових вражень та планів на майбутнє, а також час підбивати підсумки. Чого досягнули? Що встигли? Що можливо було зробити по іншому?
Ось цим ми і зайнялися у спеку. (Ми – це гурток Користувач ПК)
Найперше цього року ми відкрили нову зірочку, дуже-дуже яскраву – Ганжу Поліну. Вона тричі піднімалася на п’єдестал, здобувши перемогу у конкурсах “Excel”, “Тетріс” та “Лінії”.

Також яскраво світили вже відомі зірочки – Ковтун Денис, Коваленко Валерія, Бузько Альона – учасники обласних змагань (другий рік поспіль).

Ще на початку вересня ми знову долучилися до Міжнародного конкурсу “Вікі любить пам’ятки” та завантажили у Вікісховище найбільше фотографій у Черкаському районі.
Поліна відвідала обласний конкурс-захист МАН, поспілкувалася з найрозумнішими ІТішніками області.


Дізналися багато про історію міста Черкаси, познайомилися з архітектурою Владислава Городецького, відвідали музей Василя Симоненка, музей Кобзаря, виставку картин Дмитра Бур’яна.


У філармонії під звуки класичної музики задумалися про те, як же миють цю величезну люстру!!!
У суші-барі відсвяткували рік Японії в Україні та порівняли національні кухні. Суші смачні та картопля виявилася кращою!!!


День котиків відзначили у Cat Cafe. Ця неземна насолода поєднання муркотиків та тістечок навіть не обговорюється! (Митрофан, тобі привіт. Ми точно знаємо, ти читатимеш ці рядки. З котами по іншому не буває!)


До дня космонавтики надіслали свої дані, щоб їх передали у далекі світи. Нехай знають наших.


А ще ми дуже полюбляємо читати. Книжковий фестиваль також для нас, стільки книг, відомих письменників, знайомств. Є робота на весь наступний рік.


Є і нагороди, і враження, і задоволення!
Ми старалися!

Updated: 29.06.2018 — 05:06

Залишити відповідь