Кордові автомоделі в приміщенні

Для популяризації автомоделізму в Черкаській області було вирішено розвивати новий напрямок, а саме кордові автомоделі в приміщенні. Хоч даний вид автомоделізму в області відносно новий, але вже 2 роки поспіль команди з Черкас та Христинівки займають перші місця на Всеукраїнському рівні.

Переваги кордових автомоделей в тому, що для них не потрібно дорогої траси, яку побудувати в наш час  має можливість не кожний позашкільний заклад освіти. Для кордових моделей в ідеалі теж використовувати трасу побудовану із доступного матеріалу ДВП, але можна як трасу використовувати і просто рівну поверхню підлоги, наприклад із мармурової крихти(така підлога часто використовується в будинках культури та школах).

16 грудня 2015 року в Черкаському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено семінар “Оновлення змісту навчально-виховного процесу в гуртках технічного напряму”, на якому слухачам було надано інформацію по виготовленню кордових автомоделей та подані вимоги до моделей, для участі в змаганнях. А вже на 12 січня 2016 року заплановано перші обласні змагання  “Кордові автомоделі у приміщенні”.

Хоча даний напрямок автомоделізму новий для нашого гуртка, все ж гуртківці вже готують моделі і команда Черкаської районної станції юних техніків теж планує взяти участь в даних змаганнях.

Нижче подані фото моделей, які були продемонстровані на семінарі та документація до проведення змагань.

Вимоги до моделей та проведення змагань.doc

Вимоги до моделей та проведення змагань.pdf

 

345

Updated: 15.08.2020 — 22:05

Залишити відповідь