Колектив Черкаського районного центру дитячої та юнацької творчості

 

Методист ЦДЮТ

Колесник Ліна Петрівна

тел: 098 096 57 15

Методисти туристсько-краєзнавчого відділу:

– з краєзнавчої роботи Журило Марина Миколаївна;

– з орнанізаційно-масової роботи Скобельський Олександр Петрович;

– з екскурсійної роботи Воронова Інна Леонідівна

Керівники гуртків ( основні працівники):

1. Григуть Зінаїда Володимирівна – ДПМ, ПТМ, паперопластика;

2. Кравець Микола Федорович – ДПМ, народні промисли;

3. Білик Наталія Іванівна  –  ПТМ,паперопластика , оригамі;

4. Гусінський Сергій Володимирович – пластики, гончарства;

5. Манькута Володимир іванович – історична реконструкція, фото;

6. Атамась Віктор Миколайович  – авіамодельний, ракетомодельний;

7. Чорновіл Антін Тимофійович – користувач ПК, комп’ютерної техніки;

8. Павлов Олександр Анатолійович -керівник фото-, відеостудії “Джерело”;

9. Марюх Людмила Іванівна – літературнотворче об’єднання ” Айстра”;

10. Литвяк Катерина Павлівна – оригамі;

11. Ткаченко Діана Вікторівна – танцювальний “Стиль”;

12.Приходько Фаїна Григорівна – хореографічна студія ” Веселка”;

13. Однорог Ганна Сергіївна – фольклорний ансамль “Тубіляночка”;

14. Гаврилюк ганна Дмитрівна – юні екологи, юні етнографи;

15. Міловицька Вікторія Євгеніївна – ізостудія.

16. Кондрамашина Алла Михайлівна –  ДПМ

Завідувач  відділення МАН

Шовкопляс Анатолій Іванович

тел: 067 602 63 82

Методист ЦДЮТ

Колесник Ліна Петрівна

тел: 098 096 57 15

Методисти туристсько-краєзнавчого відділу:

– з краєзнавчої роботи Журило Марина Миколаївна;

– з орнанізаційно-масової роботи Скобельський Олександр Петрович;

– з екскурсійної роботи Воронова Інна Леонідівна

Керівники гуртків (сумісники):

  1. Прожога Валентина Миколаївна  “Юний екскурсовод”;

2.Савченко наталія Михайлівна –  бісероплетіння;

  1. Перехрест Денис Анатолійович – судномодельний;
  2. Настенко Тетяна Григорівна – оригамі;
  3. Жила Віталіна Віталіївна – Туристичний;
  4. Ткаченко Ніна Миколаївна – туристичний;
  5. Біда Володимир Петрович -Туристичний;
  6. Ковтун Євген Якович – комп’ютерної техніки;
  7. Смалько Олег Васильвич – конструювання повітряних зміїв;
  8. Селецький Володимир Петрович – користувач ПК;
  9. Вискварка Ірина Володимирівна – танцювальний ‘Батман’;

12.Бойко Ольга Василівна –  рукоділля;

13.Камінська Олена Василівна – танцювальний “Івлія”;

14.Туз Святослав Миколайович – акомпаніатор;

15.Деркач Леся Михайлівна – художня студія “Дивосвіт”
16. Педан Леся Миколаївна – екосвіт, юні лісівники;

  1. Кривенко Василь Петрович – туристичний;

18 Калініченко Сергій Юрійович –  духової музики.

 

 

 

Залишити відповідь