Школа Котигорошка Канів, 12 квітня 2018 року

12 квітня 2018 року 79 учасників: представників гуртів Черкаської когорти: навчальних закладів Черкаського та Канівського району, Драбівського НВК зустрілися у міжкотигорошківський період в м. Канів на семінарі практикумі.

Щиро вдячні за теплий прийом відділу освіти, Канівського виконавчого комітету Канівської міської ради та особисто начальнику відділу Голді Н. А., де котигорошки та керівники туристичних гуртків мали можливість поспілкуватися, вирішити нагальні проблеми та обговорити зміни в програмі районної-гри випробування “Котигорошко”. Котигорошки та дорослі також відвідали науково-дослідницький відділ “Народного декоративного мистецтва Канівщини” Шевченківського національного заповідника.

   Особливо цікавою виявилася екскурсія до Канівської гідроелектростанції, яка є другою сходинкою каскаду Дніпровських ГЕС. А після смачного обіду, нас гостинно зустрів колектив Канівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Канівської міської ради, а учні 3-7 класів показали майстр-клас з пішохідного туризму у закритих приміщеннях.
    Додому поверталися втомленими, щасливими та повними вражень! Чекаємо на нові зустрічі, Котигорошки!
Бо “Котигорошко” – це наша гра!!! “

Updated: 25.04.2018 — 05:59

Залишити відповідь