Черкаська районна СЮТ

Станція Юних Техніків

Впевнена перемога

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Традиційно на початку весни проходили змагання з автомодельного спорту трасові моделі. Черкаський район представляла команда вихованців гуртка автотрасового моделювання Черкаської районної СЮТ у складі Атамася Віталія та Величка Юрія під керівництвом Педана І.І.. Напружена боротьба почалася вже з перших хвилин змагань, а відрив переможців від конкурентів часто складав долі секунди. Так в першій категорії “Формула-1” наш вихованець Атамась Віталій випередив свого конкурента всього на 2 сектори (це приблизно 25см) при швидкості моделей до 50км/год, найменша помилка могла позбавити перемоги.

В перший день змагань наші гонщики здобули ще 2 перемоги в класі моделей “Вантажівка” та “Ретро”. На другий день змагань нашим вихованцям не вистачило зовсім трошки, аби тріумфувати і в інших категоріях(було завойовано 2 срібла та 1 бронза). Але цього вистачило аби наша команда впевнено зайняла перше командне місце.

Символічно, що Величко Вячеслав, старший брат цьогорічного учасника Юрія Величка, в 2010 році допоміг нашій команді вперше здобути перемогу в цих змаганнях.

Всі переможці були нагороджені дипломами і медалями, а переможцям був вручений кубок змагань.