Гуртки

Перелік гуртків, які працюють у Черкаській районній станцій юних техніків.

Початково-технічні

Початкового технічного моделювання

Керівник гуртків

Григуть Зінаіда Володимирівна

Робота гуртка проводится в: с. Мошни

Керівник гуртка: Григуть З.В.

Спортивно-технічні

Ракетомодельні

с.Байбузи. Керівник гуртка: Смалько О.В.

Судномодельні

с.Леськи Керівник гуртка: Назаренко .ІМ.
с.Геронимівка Керівник гуртка: Перехрест Д.А.

Автомодельний

i (2)

с.Худяки Керівник гуртка: Педан І.І.

Конструювання повітряних зміїв

IMG_3050 (5) копия

В.Я. Шепіль

Малюх В.М.
с.Свідівок Керівник гуртка: Ільїн Ю.А.
с.Мошни Керівник гуртка: Шепіль В.Я.
с.Байбузи Керівник гуртка: Смалько О.В.

Інформаційно-технічні

Історична реконструкція

с.Софіївка Керівник гуртка: Манькута В.І.

Основи роботи з ПК

с.Худяки Керівник гуртка: Педан I.I.

Користувач ПК

Черкаська СЮТ

Керівник гуртків

с.Ч Слобода Керівник гуртка: Луцик О.П.

Художньо-технічні

Орігамі

с.Шелепухи Керівник гуртка: Білик Н

i

Звірята

с.Байбузи Керівник гуртка: Настенко.Т.Г.

Черкаська СЮТ с.Байбузи

Квіти оригамі

с.Тубільці Керівник гуртка: Даценко О.М.

Черкаська СЮТ с. Тубільці

Птах оригамі

Фото

ЧРСЮТ

Олександр Павлов

с.Мошни Керівник гуртка: Павлов A.A.

с.Софіївка Керівник гуртка: Манькута В.І.

Відео

Керівник гуртків

Павлов Олександр Анатолійович

с.Мошни Керівник гуртка: Павлов A.A.

Паперопластики

   с.Мошни Керівник гуртка: Григуть З.В.
с.Шелепухи Керівник гуртка: Білик Н.І.

ДПМ

Керівник гуртків

Григуть Зінаіда Володимирівна

с.Тубільці Керівник гуртка: Коваленко О.В.
с.Мошни    Керівник гуртка:       Григуть З.В.
с.Софіївка Керівник гуртка:     Кравець М.Ф.

с.Думанці   Керівник гуртка:   Резолюта Б.М.

Народні промисли

с.Софіївка Керівник гуртка: Кравець М.Ф.

Бісероплетіння

с.Тубільці Керівник гуртка: Коваленко О.В.

Виготовлення сувенірів

с.Шелепухи Керівник гуртка: Білик Н.І.

Керівник гуртків

с.Мошни Керівник Григуть Зінаїда Володимирівна

Туристичні

Туристсько- краєзнавчі

Черкаська рай СЮТ

с.Ірдинь Керівник гуртка: Штирка О.О.
с.Дубіївка Керівник гуртка: Кропивка Н.В.
с.Ч Слобода Керівник гуртка: Середенко Л.І.
с.Шелепухи Керівник гуртка: Журило М.М.
с.Хацьки Керівник гуртка: Чекаленко О.В.

Черкаська рай СЮТ

Котигорошко

Тур. гурток “Котигорошко”

с.Будище Керівник гуртка: Журило А.М.
с.Чорнявка Керівник гуртка: Некраса О.І.

с.Байбузи Керівник гуртка: Жила В.В.

Пішоходного туризму

РСЮТ

с.Степанки Керівник гуртка: Біда В.П.