Черкаська районна СЮТ

Станція Юних Техніків

Гурток автотрасового моделювання

Гурток автотрасового моделювання був створений при Будинку культури села Худяки восени 1987 року за сприянням директора обласної станції юних техніків Чорнухи Олександра Михайловича та замісника директора Селюка Миколи Мусійовича. Керівник гуртка Педан Іван Митрофанович. В створенні умов для роботи гуртка велика допомога була надана місцевим КСП „Маяк” (директор – Квітка І.І.заступник директора Поліщук З.М.) та керівництвом обласної станції юних техніків (директор – Чорнуха О.М.). Керівник гуртка разом з гуртківцями власними силами виготовили трасу для автомоделей, що дало змогу проводити тренування, гурткові змагання і підготовку до обласних змагань.

2

На даний час гурток автотрасового моделювання очолює Педан Іван Іванович. Гуртківці щорічно беруть участь в обласних змаганнях з автомодельного спорту (трасові моделі). 1

Неодноразово гуртківці ставали призерами в обласних змаганнях, а в 2010 році команда Черкасьної рай СЮТ в складі Євтушенка Артема, Величка Вячеслава та Джахангірова Сергія завоювала І місце.

Updated: 20.12.2015 — 22:40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Черкаська районна СЮТ © 2014 Frontier Theme