Черкаська районна СЮТ

Станція Юних Техніків

Автотрасові змагання 2016

Автотрасове моделювання приваблює як шкільну молодь так і старше покоління. Якщо для звичайних любителів цей напрямок досить доступний(двигуни, рами та інші елементи моделей можна використати із підручних матеріалів) то машини які беруть участь в змаганнях, вимагають неабияких фінансових затрат. Для прикладу, лише двигун для класу моделей Євроспорт та G-33, коштує близько 500грн.

Цей спортивно-технічний напрямок конструювання приваблює в першу чергу любителів швидкості та людей, які полюбляють творити своїми руками. На трасі моделі на певних ділянках розвивають швидкість 50-60 км/год, тому потрібно мати неабияку реакцію для керування ними.

Традиційно змагання проходять у 5 номінаціях: “Формула-1”, “Вантажівка”, “Ретро”, “Євроспорт стандарт” та “G-33”. Найшвидше машини їдуть саме в останній номінації. Тому в класі G-33, до кузова дозволяється додавати стабілізатори та антикрила, аби моделі краще трималися траси

4-5 березня 2016 року в місті Черкаси проходили змагання з автомодельного спорту трасові моделі. Наша команда показала гарні результати і завоювала перше командне місце.

Updated: 15.03.2016 — 00:02

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Черкаська районна СЮТ © 2014 Frontier Theme